Ecoslim

Neseniai perskaičiau tinklaraščio įrašą, parašytą „pilnos moters“ (taip ji pati save vadino). Šiame įraše ji įtikinėjo, kad moters dydis – nesvarbu, nes vienintelis svarbus dalykas – tai jos žavesys. Ko gero suprantate, kad aš savo nuomonės šiuo klausimu negaliu nutylėti!

Esu visiškai tikras, kad nė viena putli mergina ar moteris nėra patenkinta savo atsvoriu ir tiesiog slepia visa tai po tokiais puikavimaisi kaip „aš myliu save tokią, kokia esu“ ar „daugiau kūno – daugiau meilės“. Ne! Neprivalai būti „tokia, kokia esi“! Patikėkite, nė vienam vyrui nepatinka žiūrėti į išsipūtusį pilvą, milžinišką sėdynę ar riebalų klostes šonuose! Žiūrėti tai dar niekis – nė vienas vyras nenorėtų prie to prisiliesti…

Bet tai gali pasikeisti! Noriu, kad mūsų istorija taptų įkvepiančiu pavyzdžiu.

Vedžiau prieš 5 metus, iš meilės. Gyvenome gan gerai, Austė (mano žmona) prižiūrėjo namus, aš tuo tarpu uždirbinėjau pinigus. Uždirbu aš gerai, todėl dažnai sau leisdavome išvykti atostogų, kur „viskas įskaičiuota“. Dažnai vakarieniaudavome restoranuose. Sau leisdavome pasikviesti draugus į svečius, kur niekada netrūkdavo maisto… Taip Austė po truputį, per du metus priaugo papildomų kilogramų. Tai sakydamas, omeny turiu ne 5, 10, net ne 20 kilogramų! Kai ji kartą atsistojo ant svarstyklių, jose pasirodęs skaičius buvodidesnis nei 99kg ! Žinoma, ji dėl to labai sielojosi, tačiau vietoje to, kad pradėtų laikytis dietos, ji ėmė valgyti ledus ir pyragus nuotaikai pakelti. Aišku, taip ji priaugo dar daugiau svorio.

Kartą seni pažįstami užėjo mūsų aplankyti, ilgokai buvome nesimatę. Kai jie pamatė Austę, pastebėjau pasibaisėjimą jų akyse. Kai likau vienas su jais, jie man pasakė, kad „turint tiek antsvorio, beveik neįmanoma sulieknėti. Jei nenori viso savo gyvenimo praleisti su storule, geriau pasipustyk padus dabar, kol dar ne per vėlu.“

Austė ir aš prieš tris metus

Sunki pradžia

Po šio pokalbio visą naktį negalėjau užmigti. Viena vertus, suprantu, kad mūsų draugai ko gero teisūs. Kita vertus, kaip galėčiau palikti savo žmoną, kurią be galo myliu? Nežinojau ką daryti! Ryte tvirtai nusprendžiau, kad negalėčiau, o ir nenoriu jos palikti. Pasižadėjau sau, kad kažkaip pamėginsiu palaipsniui, švelniai ją sugrąžinti į normalią būklę.

Žinoma, pirmas dalykas, kurio nusprendžiau imtis – tai sveika mityba. Tačiau kaip galėjau priversti Austę vietoje vištienos sparnelių, picos ir šonkauliukų užsisakyti liesos varškės ir šviežių daržovių? Tuomet man šovė gudri mintis pradėti jai gaminti „vakarienes-staigmenas“. Praleidau keletą vakarų internete ieškodamas mažai kalorijų turinčių patiekalų receptų. Tačiau Austė anaiptol ne kvailutė ir iškart suprato, kas dedasi. Ji mandagiai man padėkojo už „staigmenas“ ir su ašaromis akyse valgė mano jai paruoštas vakarienes.

Praėjo savaitė. Gal mano žmona tebevalgė iš liūdesio kai manęs nebūdavo namie, o gal mano taktika tiesiog nebuvo veiksminga, bet niekas nepasikeitė . Tada nusprendžiau išbandyti kitą radikalų lieknėjimo būdą – sportą . Deja, priešingai nei „vakarienės-staigmenos“, sporto klubo abonementas gali įžeisti.

nedavė rezultatų …

Štai tada man šovė nuostabi mintis. Nupirkau sporto salės abonementą mums abiems ir paprašiau mūsų draugų mums įteikti šią „dovaną“ per Kalėdas. Nors man ir atrodė, kad Austė vėl suprato, kas vyksta, ji vis tiek nuėjo su manimi į sporto salę. Ėmėme sportuoti 3 kartus per savaitę ir visa tai truko mėnesį. Aš pats sportuoti labai pamėgau, tačiau mano žmona jautėsi labai nepatogiai ir sportuoti jai akivaizdžiai nepatiko. Todėl tai nedavė rezultatų …

Paskutinis bandymas

Kai Austė liovėsi lankytis sporto salėje, ji užsidarė namuose ir visai iš jų neišeidavo. Man širdį skaudėjo ją tokią matyti. Vieną kartą nugirdau jos pokalbį su drauge. Ji verkdama pasakė, kad myli mane ir rengiasi mane palikti, nes nenori manęs versti kentėti kartu su ja. Buvau pritrenktas! Šis nutikimas mane pastūmėjo žengti ryžtingą žingsnį.

Tą pačią dieną, kai tik Austė užmigo, pradėjau ieškoti informacijos įvairiuose lieknėjimo temai skirtuose forumuose. Tikėjausi atrasti dar neišbandytus būdus. Peržiūrėjau ko gero šimtus forumų iki kol radau šį produktą!

Liekninantys lašai vadinasi „Eco Slim“ ir jie yra padėję nemažai moterų. Matydamas „prieš“ ir „po“ nuotraukas, sunkiai atsispyriau pagundai pažadinti savo žmoną ir parodyti jai nuotraukas. Ne, reikėjo veikti atsargiau.

Tyrimų rezultatai: Eco Slim palyginti su kitais produktais
247 moterys dalyvavo tyrime 

Jos pasiekė savo tikslą (numetė svorį) – 2 savaitės

 Eco Slim  Kiti produktai (vidutiniškai)

Oficialiojoje internetinėje svetainėje (beje, tai vienintelė oficiali internetinė svetainė, kurioje galima įsigyti lašelius) tvirtinama, kad jie pagaminti iš natūralių medžiagų . Pagalvojau, kad, kadangi produktas visiškai natūralus, jis neturėtų pakenkti ir UŽSAKIAU šiuos lašelius.

Visiškai kitoks gyvenimas

Vartojant Eco Slim

Iki šiol atmenu šią dieną kaip dieną, pakeitusią mūsų gyvenimus! Pirmiausia, paslapčia įlašindavau lašelius į Austės gėrimus. Kai, praėjus porai dienų, pastebėjau, kad Austės skruostai prarado šiek tiek putlumo ir truputis pilvo riebalų dingo, nusprendžiau, kad pasiūlysiu jai gerti Eco Slim kaip įprastus vitaminus. Suveikė! Jos kūnui pradėjus akyse keistis, mano žmona įgijo gyvybingumo ir pasitikėjimo savimi. Ji manė, kad visa tai – „vitaminų“ poveikis.

Praėjus 3 savaitėms, Austė pasisvėrė. Pasirodo, ji jau buvo praradusi 18kg! Pamaniau, kad atėjo metas jai atskleisti tiesą apie Eco Slim. Didelei mano nuostabai, ji neįsižeidė. Priešingai, ji man padėkojo ir pasakė, kad viena pati nebūtų pasiekusi tokio rezultato.

Viskas pasikeitė po šio mūsų pasikalbėjimo iš širdies. Visų pirma, Austė nustojo drovėtis. Visų antra, buvau labai laimingas ją tokią matydamas. Visų trečia, mūsų santykiai tapo atviresni nei bet kada anksčiau. Mano žmona tebevartojo Eco Slim dar maždaug mėnesį. Taip gavosi, kad per 7-8 savaites ji numetė… 40kg! Negalėjau nuo jos atitraukti akių, ji taip gražiai atrodė. Supratau, kad teisingai padariau ją palaikydamas, o ne palikdamas. Dabar galiu mėgautis šių pastangų rezultatais.

Mano šaunuolė
 
Kai mano žmonos svoris nukrito iki 68kg, ji nustojo lieknėti. Iš pradžių nesupratome, kodėl, bet pasirodo, Austė pastojo! Atsimenu, kad man tada net išriedėjo ašara. Apie tai svajojome jau kelerius metus.

 

Mūsų laiminga šeima

Žinoma, nėštumo metu mano žmona priaugo kelis kilogramus, tačiau net ir tada ji buvo lieknesnė, negu praeitais metais. Be to, jos svoris atsistatė po gimdymo. Labiausiai esame patenkinti tuo, kad tie papildomi kilogramai negrįžta . Vėl galime sau leisti vakarieniauti restoranuose ir kelti puotas su draugais. Austė nebesijaudina dėl papildomo picos gabaliuko ar šaukšto ledų, nes dabar ji turi… mes turime Eco Slim. Mes žinome, kur užsisakyti lašelius nerizikuojant įsigyti padirbinį. Dabar žinome, koks Eco Slim yra veiksmingas !

P. s. Dabar Austės kūnas – tobulas. Visiškai nesitikėjau, kad net sulieknėjusi ji bus taip gundančiai sudėta. Jos pilvas – plokščias, o krūtys išliko tokios pačios. Pats sau pavydžiu!

UŽSISAKYTI DABAR

Mantas Azguridis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *